.

.

Chevrolet Corvette & Camaro Men and Big Graphic Mair, 2-пакет

Chevrolet Corvette & Camaro Men and Big Graphic Mair, 2-пакет

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Однесете го вашиот стил на ново ниво со овие прекрасни графички маици со Chevrolet Corvette. Во удобен пакет со 2 пакувања со неверојатна вредност, овие тимови имаат задебелен графички дизајн со супер-мека ткаенина, така што ги добивате сите комплименти и останувате удобно. Спарете ги овие тимови спакувани со фармерки или џогери за лесна, секојдневна облека. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : две маици. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вратот на екипажот; графички принт од предната страна; Супер-мека ткаенина. © Chevrolet. Сите права се задржани . Chevrolet Corvette & Camaro графичка маица 2-пакет за мажи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата