.

.

Графичка Америка со кратки ракави за графички екипаж за вратот на вратот

Графичка Америка со кратки ракави за графички екипаж за вратот на вратот

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Прославете ги иконите културни институции и националните паркови со оваа графичка графичка тематика во Калифорнија. Одличен дизајн на маица за жени, година околу или на вашиот омилен празник. Гордо прикажете ја вашата loveубов кон Калифорнија или дајте му како совршен подарок за мајка, сестра, ќерка, баба, пријател или член на семејство во вашиот живот. Оваа висококвалитетна маица за кратки ракави дами е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за жени, година околу или на вашиот омилен празник . Нашата облека инспирирана од Голден држава го покажува иконскиот стил на трендовски обичен облека . Изберете ја омилената состојба на маици во Калифорнија и ја подобрувате вашата гардероба . Класични дами се вклопуваат . прислушувани вратот и рамената . странично вклопување и заострената вклопување . Достапно во најразлични бои и големини, вклучително и екстра големи големини на облека за жени . Големини мали-3x L (достапноста може да варира) . 100 % памук . печатено во САД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата