.

.

2ан 21.3 Табела Светилка Со Контрола На Прекинувачот Во линија И Метални Нозе

2ан 21.3 Табела Светилка Со Контрола На Прекинувачот Во линија И Метални Нозе

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

За Оваа Ставка : Одлично за сјајна светлина и раскинување на традиционалниот концепт за дизајн, оваа стилска столна ламба дава добра изјава. Метални и elementsански елементи суптилност интегрирани во ова уметничко дело, фалејќи се со модерна, но класична привлечност во вашата соба. Качен на врвот три црни метални нозе формирајќи потпора за статив додека светлата сијалица свети низ горниот уникатен дизајниранampан ткаен абажур додавајќи допир наesетика. Судирот помеѓу горниот дел во форма на тапан и дното обложено со поток плус контрастот на металните и materialsанските материјали го прават фокусна точка во секоја просторија. Опремен со прекинувач во линија, удобен за вклучување и исклучување, оваа здрава природна ламба за маса е совршена за поставување на ноќни маси, крајни маси, клупи, маси за облекување и така натаму, што ви носи едноставен живот. Карактеристики 1.Производ Вклучувајќи : една столна ламба, потребно е склопување.2.Материјал : Одликувајќи се со згодна црна метална основа и поврзана со специјална абажур ткаен одampан, оваа столна ламба која прикажува безвременска мода е наменета за долгорочна придружба.3.Разновиден Дизајн : Дизајн во шик стил со удобна контрола на прекинувачот во линија, совршен е за ноќни маси, клупи, маси за облекување, клупи и така натаму. Лесно се совпаѓа со сите стилски сцени.4.Модерен и Класичен Изглед : Прекрасна ткаена нијанса на naturalан со природна нијанса со стабилни три црни ногарки за статив и даваат на оваа столна ламба привлечен судир на бои, што претставува атрактивна привлечност. Тоа е најдобриот начин да го покажете вашиот вкус.5.Лесно За Склопување : погодно е и брзо се склопува. СУГИФТ Tableан 21.3 " Столна Ламба со Контрола на Прекинувачот во линија и Метални Нозе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата