.

.

Вокер Издувни Издувни Гасови Опашка Цевка Одговара изберете: 1989-КАДИЛАК ДЕВИЛ, 1989 - КАДИЛАК ФЛИТВУД

Вокер Издувни Издувни Гасови Опашка Цевка Одговара изберете: 1989-КАДИЛАК ДЕВИЛ, 1989 - КАДИЛАК ФЛИТВУД

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Изработена од алуминизиран челик за издржливост, премиум цевката Вокер е произведена со прецизни свиткувачи и прицврстувачи проверени за да се обезбеди прецизно вклопување за брза и лесна инсталација. ПОДОБРО ЗАЕДНО Користете премиум додатоци За Шетачи при инсталирање катализатори И пригушувачи На Вокер за целосна надградба на издувниот систем. ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ Произведени со прецизни свиоци и рути во стилот НА ОЕ, закачалки и конектори за лесна инсталација (каде што е применливо). ПЕРФОРМАНСИ ВО СТИЛОТ на ОЕ дизајнот Со Директно вклопување е проверен за да се обезбеди прецизно вклопување што функционира како оригинална опрема. СЕ СПРОТИВСТАВУВА на корозија Издржлива алуминизирана челична конструкција за отпорност на корозија и перформанси.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата