.

.

Квиксет Дедболт-Клуч Едната Страна-со Паметен Клуч, Полиран Месинг

Квиксет Дедболт-Клуч Едната Страна-со Паметен Клуч, Полиран Месинг

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Како лидер во индустријата, Квиксет обезбеди доверлива безбедност повеќе од 60 години и стана синоним за безбедност, мир на умот, стил и иновации. Најголемата продажна ќор-сокак во Америка, серијата 600 обезбедува тешка, ефикасна заштита по прифатлива цена. Овој едноцилиндричен ќор-сокак може да се заклучи или отклучи со клуч однадвор, или копчето за вртење одвнатре. Технологијата Smartkey Re-key ви овозможува да контролирате кој има пристап до вашиот дом. Повторно клучете ја бравата сами за неколку секунди во 3 лесни чекори. Дали неодамна сте се преселиле или сте имале дете изгуби клуч? Време е повторно да го отворите клучот. Smart Key обезбедува највисоко ниво на станбена безбедност и карактеристики Sumpguard за заштита од брава судрат. За употреба на надворешни врати каде што е потребен влез со клуч и безбедност. Одликувајќи Се Со Безбедност На Паметни Клучеви, која штити од напредни техники за пробивање и ви овозможува повторно да ја заклучите бравата за неколку секунди. Технологијата за Повторно клуч За Безбедност на Smart Key е компатибилна со клучот Kwikset (KW1). Deadbolt управувана од страна на клуч надвор и палецот се сврти внатре, доаѓа со 2 клучеви. Бравата има 2 заменливи предни плочи, тркалезен агол и квадратен агол. АНСИ/бхма одделение 3 сертифициран. Бравата има прилагодлив заден дел 2-3/8" до 2-3/4 " за да одговара на сите стандардни препарати на вратата. Бравата има прилагодлив заден дел 2-3/8" до 2-3/4 "за да одговара на сите стандардни препарати на вратата; 1" фрлање ќор-сокак. Лесно се инсталира во минути со само шрафцигер. Доживотна механичка и завршна гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата