.

.

МАРВЕЛ СТРИПОВИ ТВ-Спајдермен: Максимална Отров-Колаж Ѕид Постер, 22.375 34

МАРВЕЛ СТРИПОВИ ТВ-Спајдермен: Максимална Отров-Колаж Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 407.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овие Трендови Меѓународни Марвел СТРИПОВИ ТВ-Спајдермен : Максимален Постер За Ѕид Од Отров - Колаж е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Марвел СТРИПОВИ ТВ-Спајдермен : Максимална Отров-Колаж Ѕид Постер : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран ОД Фсц. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата