.

.

Борзои во Кујната Кујната Или Бањата Мат 20х30

Борзои во Кујната Кујната Или Бањата Мат 20х30

DEN 351.84

Количината на стоката
Това е достапна

Перница Кујна Мат или Бања Мат 20х30-Анти-Замор Кујна Удобност мат мери околу 20 инчи од 30 инчи. Трајно обоен и отпорен на избледување. Одлично за Кујна, Бања, надвор од топла када или само во вратата од базенот. Користете градинарско црево или мијалник за напојување за да ја избркате нечистотијата од подлогата. Не чистете со четка. Користете Го Вакуумот на поставување на подот. Исчистете ја дамката со средство за чистење што не произведува пена. Анти-Замор Кујна Удобност Мат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата