.

.

- ПРО Сс Вентил Матични Печат Во Собата

- ПРО Сс Вентил Матични Печат Во Собата

DEN 590.72

Количината на стоката
Това е достапна

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со перформанси и издржливост професионалците веруваат ВО ВИСТИНСКИОТ ТИП design дизајните на заптивките на Стеблото на Вентилите се специфични за апликацијата за пригодата за поправка користејќи или заптивки на дефлектор (чадор), стил на о-прстен или позитивни заптивки. КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ секоја заптивка на стеблото на вентилот содржи материјали засновани на специфичната апликација за поправка на вашето возило. ИНЖЕНЕРСКА ЕКСПЕРТИЗА Parts Деловите Се разгледуваат, потврдуваат и одобруваат од инженерите на фел-Про преку ригорозни истражувања, развој и тестирање. ПОМОШ ЗА ИНСТАЛАЦИЈА included вклучена алатка За Инсталација за заштита на внатрешната усна на заптивката од оштетување за време на инсталацијата на заптивката. Покриеност Достапни за домашни и странски возила со таблички со имиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата