.

.

Ангелус® Кожна Боја, Злато, Оз

Ангелус® Кожна Боја, Злато, Оз

DEN 233.76

Количината на стоката
Това е достапна

Без разлика дали ја обновувате, прилагодувате или целосно ја обновувате, оваа кожна боја е совршен начин за трансформација на чизми, јакни, атлетски чевли, чанти и многу повеќе. Нема да пукне, излупи, избледи или избрише. Оваа боја е лесна за употреба - не се потребни груби растворувачи - и може да се измеша заедно за безброј сопствени бои. Нанесете пигмент со четка или сунѓер или разредете ја бојата за техники на воздушни четки. На база на вода. Нетоксични. Лесно за чистење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата