.

.

КАРОЛИНИ Богатства SC9395-ко германски Краткокоса Покажувач Зимски Снегулки Одмор Керамички Украс, во, разнобојни

КАРОЛИНИ Богатства SC9395-ко германски Краткокоса Покажувач Зимски Снегулки Одмор Керамички Украс, во, разнобојни

DEN 127.68

Количината на стоката
Това е достапна

Каролини Богатства SC9395-CO1 германски Краткокоса Покажувач Зимски Снегулки Одмор Керамички Украс, 3 во, разнобоен Порцелански Круг, 2.8125 инчен дијаметар. Овој сјаен бел керамички украс е одличен За Божиќ. Вклучен е мал златен кабел за закачување. Задниот дел на украсот е бел и може да биде персонализиран од вас со пенкало за боја или постојан маркер. Ова е сјајна површина, затоа проверете дали дозволувате секоја персонализација добро да се исуши пред да ја тестирате областа. Персонализирајте со датум, годината порака до пријател или дури и името на миленичињата. Одличен празничен подарок или предмет за подарок за наследство. Порцелански Круг. 2.8125 инчен дијаметар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата