.

.

Подплуг Карго Панталони Жени, Дами Обични Еднобојни Панталони За Нозе Со Еластична Половина И Џебови

Подплуг Карго Панталони Жени, Дами Обични Еднобојни Панталони За Нозе Со Еластична Половина И Џебови

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Забелешка : 1 : Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите.2 : Целата големина е азиска големина, а не американска / Европска големина, ќе има 1-2 големина помала.3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселот на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот.Информации За Производот.Сезона : Сите сезонски пол : Женски Повод : Секојдневен / Тип На Улична Шема Цврст Стил На Боја : Секојдневен, моден Тип на Тело : точно на големината дебелина : Стандардно што добивате : 1 Х Женски Панталони Внимание : ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите (на сликата). Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење. Појавување : можете да го направите со маица, кошула, резервоар, камизола или спортски градник за да создадете удобен и симпатичен изглед. Повод : Погоден За секојдневниот живот, забави, плажи, одмори, канцеларии. Инструкции за перење : Машина Или рачно перење со ладна вода/закачете или исушете ја линијата/без белило/без хемиско чистење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата