.

.

Мажи 6. оз. Ултра Памук Пике Поло Пакет

Мажи 6. оз. Ултра Памук Пике Поло Пакет

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

100% памук; Спортската Сива боја е 90% памук, 10% полиестер; Темната Хедер е 50% памук, 50% полиестер; плетена јака и манжетни; плакета со три копчиња со копчиња од дрво; шиење со двојна игла низ целиот; Гилдан Менс 6,5 мл. Ултра Памук Пике Поло 3 Пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата