.

.

- Тоа Женски Дијамант Софтбол Шлем Големина-Американски Дух

- Тоа Женски Дијамант Софтбол Шлем Големина-Американски Дух

DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Играјте на следното ниво со нашиот дизајн на подигната пета што ве држи подготвени за следната одлична игра. Штипки кои траат повеќе сезони со точка на свиткување на топката на стапалото што имитира природно движење и ја подобрува издржливоста. Зголемете го забрзувањето со нашата шема на прстен-зафат со кружен дизајн за да обезбедите совршена рамнотежа и перформанси. Играјте без болка цел викенд во нашиот чевел за трчање инспириран ева среден ѓон што го минимизира притисокот од удар и шок. Неспоредлива удобност и издржливост со чувство на тениски чевли за зголемена брзина и брз прв чекор. Кажете им збогум на уморните стапала со нашата влошка со фиксен лак што апсорбира удари. Изграден за подобрување на перформансите, намалување на болката во стапалата, со цел да се намали ризикот од повреда. Направено со врвен синтетички материјал кој може да ги издржи најтешките услови. Дизајн кој одговара на формата специјално создаден за уникатната форма на женско стапало.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата