.

.

Винилу Неделен Лак За Нокти, Торта Поп, 0. Оз

Винилу Неделен Лак За Нокти, Торта Поп, 0. Оз

DEN 143.52

Количината на стоката
Това е достапна

ЦНД Винилукс Неделен лак за Нокти во Поп За Торта е лак во боја кој се зајакнува со текот на времето, елиминирајќи ја потребата за основен слој. Крајниот лак за долго носење, НЕДЕЛНИОТ лак ЗА Нокти CND Vinylux отпорен на чипови ја одржува својата беспрекорна завршница до седум дена. Секое шише содржи 0. 5 fl oz полски. ЦНД Винилукс Неделен лак за Нокти во Поп За Торта е лак во боја кој се зајакнува со текот на времето, елиминирајќи ја потребата за основен слој. Крајниот лак за долго носење, НЕДЕЛНИОТ лак ЗА Нокти CND Vinylux отпорен на чипови ја одржува својата беспрекорна завршница до седум дена. Секое шише содржи 0. 5 fl oz полски.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата