.

.

Teeорџ машки кратки ракави на екипажот на вратот на екипажот

Teeорџ машки кратки ракави на екипажот на вратот на екипажот

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ажурирајте ја вашата гардероба со класичен главен дел од Georgeорџ. Оваа екипаж на екипажот има кратки ракави за целодневна удобност и е направена во ткаенина за влага за да се одржи ладно и суво. Земете повеќе од едно! Моделот е 6’1 ”и носи со големина на M. Crewneck. Кратки ракави. Помага да ја намали влагата. 65% рециклиран полиестер/35% памук. Машина за перење. Увезени. Машка маица за кратки ракави од Georgeорџ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата