.

.

Менс Оз. Тешка памучна HD џебна маица 3931p

Менс Оз. Тешка памучна HD џебна маица 3931p

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

100% памучен предводник на дрес; Пепел - 98/2 памук/поли; Атлетски Хедер - 90/10; Безбедност (зелена ткаенина со висока густина за исклучителна јасност на печатење; двојно игла, преден дел од предниот врат; непречен 1x1 ребрести јака; лента од рамо до рамо; пет точки, двојно игла зашиени од лево-градите; Крајно полите; овошје на разбој Менс 5 мл. Тешка памучна HD џебна маица 3931p (2 пакувања).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата