.

.

Бали Удобност Револуција® Фирма Контрола Краток Голи Црни Жени

Бали Удобност Револуција® Фирма Контрола Краток Голи Црни Жени

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој краток краток облик нуди цврста контрола, но е доволно удобен за носење цел ден. Затоа е дел од колекцијата comfort revolution®. Таргетирање на стомакот,Половината И Задниот Дел : Добијте обликување што можете да ја видите, удобност што можете да ја почувствувате во овој краток краток преглед. Форми/Цврста Контрола : зоните За Плетење обезбедуваат насочено обликување, бидејќи зоните за обликување на задниот дел обезбедуваат подигнување. Кратко обликување : Чувствувајте се мазни и самоуверени под фустани, здолништа и панталони. Плетени Зони : Иновативниот метод на плетење ги следи природните облини на вашето тело за прилагодено вклопување. Comfort Flex Fit® Ткаенина : 4-насочната ткаенина за истегнување обезбедува обликување каде што сакате. Удобно Истегнување : Ткаенината се движи и обликува за да ви одговара, така што ќе останете удобни цел ден и ноќ. Удобност : долна облека за контрола на Стомакот за жени има шипка за погодност. Практично 2-Пакување : Вклучува комплет од два гаќички за обликување на стомакот за додадена вредност. Кул Comfort® Ткаенина : Фитилната ткаенина fajas ослободува влага од вашата кожа за да ви помогне да останете ладни и суви. Кул удобност целата ткаенина за ладење помага да бидете ладни и удобни. Удобност флекс одговара дизајн карактеристики 4-насочен водат ткаенина која се движи со вас за удобно обликување. Плетените зони помагаат да се обезбеди обликување на стомакот и задниот дел. Насочени контролни зони. Плетените зони помагаат да се обезбеди заден лифт.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата