.

.

РЦА Аудио И Сплитер Приклучок Адаптер Машки На Женски Позлатени

РЦА Аудио И Сплитер Приклучок Адаптер Машки На Женски Позлатени

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

сосема нов и висококвалитетен изработен од висококвалитетни материјали, адаптер за приклучок за аудио И сплитер за издржливост 1 машки до 2 женски позлатен чист бакар за позлата за максимален пренос на сигнал и издржливост адаптер што се користи како адаптер за аудио и видео врска : Како Што Е Прикажано Пакетот Вклучен : 1 * Црвен адаптер1 * Црна Адаптер Забелешка : 1.Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2.Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. сосема нов и квалитетен. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи. РЦА аудио И сплитер приклучок адаптер 1 машки до 2 женски позлатени. Чист бакар диригент. Позлата за максимален пренос на сигнал и издржливост.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата