.

.

Ли - Светски Машки Дуксери Пуловер Машки Памучни Карирани Кошули Јакна Обложени Фланелни Кошули Јакни Со Копчиња Шерпа Со Качулка За Мажи Бела, XL

Ли - Светски Машки Дуксери Пуловер Машки Памучни Карирани Кошули Јакна Обложени Фланелни Кошули Јакни Со Копчиња Шерпа Со Качулка

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Машко Travel И Зимско Слободно Време Патување Спортови На Отворено Кариран Принт Тенок Фит Качулка Долги Големи И Високи Дуксери За Менструација : Зима и Fall. Пол : Мажи. Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 врвен Материјал : 25% Памук И 75% Полиестер. Висококвалитетната ткаенина помага во намалување на пилингот и собирањето. Внатрешното руно нуди дополнителна мекост и топлина без пролевање. Карактеристики : ние Сме пионер на коси ленти. Боите се светли. Мека и топла. Не се поврзани странични џебови. Прилика : Секојдневно носење, дружење, секојдневно, вежбање, џогирање и теретана. Тоа може да биде унисекс дуксер. Совршен подарок за вашите пријатели. Тоа е вашиот најдобар избор За Пролет, Fall и Зима. Големина : Стандардна големина НА САД. Ве молиме прочитајте ги информациите за големината пред да нарачате. Зголемете Ја големината ако сте мускулен маж или сакате лабаво вклопување. Обезбедуваме политика за враќање и размена до 30 дена. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете ни е-пошта. Грижа : миење Раце или ладно перење во машина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата