.

.

Крај На Земјиштето Девојки Набразден Краток Ракав Нивоа Фустан

Крај На Земјиштето Девојки Набразден Краток Ракав Нивоа Фустан

DEN 393.44

Количината на стоката
Това е достапна

СПОЈЛЕР : многу бесмислени врти доаѓаат на вашиот пат. Од стилот на нивоа до неговата воздушна, течна ткаенина, овој прекрасен фустан е направен за движење и жлебување. Само проверете дали сите скапоцености се обезбедени прво во џебовите. Џерси плетената газа е прекрасно лесна. Дизајн на нивоа достоен за вртење со слатки ракави за возбудување. Практични странични џебови. Еластично деколте со детали за ширинг. Чадени еластични ракави манжетни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата