.

.

Вајонгтао Кокотаил Фустани За Жени Секси Фустан Со Светки Со Врат Без Ракави Со Висок Струк Тенок Шлиц Вечерен Фустан

Вајонгтао Кокотаил Фустани За Жени Секси Фустан Со Светки Со Врат Без Ракави Со Висок Струк Тенок Шлиц Вечерен Фустан

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Фустан Вечер Фустан Секси Сплит V-Вратот Sequin Мода Лето Без Ракави карактеристики : 1.Карактеристики : фустан Со Врат Без Ракави V со дизајн на светки, лабаво вклопување, цврста боја, овој секојдневен врв доаѓа во различни бои од кои можете да изберете. 2.Материјал : овој основен врв е совршен со чевли со високи потпетици. 3.Специјалниот дизајн со светки и шлиц го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : погоден е без разлика дали е за секојдневни сцени или специјални сцени. Можете да ја носите за забава и танцување. Најдобро за пролет, лето и fall.5.Забелешка : ве Молиме погледнете ја табелата со големини и внимателно изберете ја вашата големина пред да нарачате. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики.Сезона : Лето : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Коларв-Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 72-85см/28.35-33.46 "Хип : 82см/32.28 " Должина : 141см/55.51" . Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 77-90см/30.31-35.43 "Хип : 87см/34.25 " Должина : 142см/55.91" . Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 82-95см/32.28-37.40 "Хип : 92см/36.22 " Должина : 143см/56.30" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 87-100см/34.25-39.37 "Хип : 97см/38.19 " Должина : 144см/56.69" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 92-105см/36.22-41.34 "Хип : 102см/40.16" Должина : 145см/57.09 " Ви Посакувам пријатно шопинг искуство Во Нашата Продавница продавница е посветена на обезбедување на женска и машка облека како разни врвови панталони фустан.Табела со големини (1 инч=2,54 см) : Ве Молиме Дозволете 0,5-2инч Се Разликува поради Рачно Мерење, Благодарам!Прашање за големина : П : јас обично носам средна големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?А : Ние Сме Азиски Големина, работи помала од нас големина, па ние ќе ви предложиме да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ако не можете да бидете сигурни, тоа ќе биде порелаксирано и удобно. Вајонгтао е една од водечките онлајн продавници со висококвалитетна облека и други модерни додатоци од 2017 година. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн компанија за гардероба ширум светот. Наша цел е да им понудиме на нашите клиенти разновидна најнова и најмодерна облека.Нашата целна публика се жени на возраст од 18-49 години. Следниве се повеќето стил На Облекување/Кошула/Палто/Панталони што ги работиме : Обезбедуваме Повеќе Стил На Печатење, исто како : Кариран/Кариран/Полка Точки/Цврст/Риги/Животински Принт/Цветен/Геометриски/Моаре/Градиент/Печатење/Боја На Вратоврска/Сјајна/Светкава/Неправилна/Памучна Лен/Карактер/Уметничка/Шуплива/Цветна/Плисирана/Блок Во Боја/сончоглед/Вилинско Коњче/Цветни/боја блок врвот кошула Туники дуксер панталони фустан И Така Натаму. Нашата Продавница обезбедува многу видови фустани кошули : такви летни фустани за жени 2023пролетни фустани за жени 2023бел фустан женисундерици за жени. ленен фустан женеден фустани за рамо за женипринцеза фустани за девојкицрвен фустан. сарафани за жени 2023плус големина фустанспетитни фустани за жениплетни фустани за жени 2023 обични. фустан за женацрковни фустани за жени 2023мини фустани за женипроденденски фустани за жени секси.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата