.

.

Исклучиво Куче Сланина Јаболко Вкус Џвакање Обука Третира, 7. оз

Исклучиво Куче Сланина Јаболко Вкус Џвакање Обука Третира, 7. оз

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Сланина Јаболко Вкус Џвакање Обука Третирасовршен За Лекување Играчки и Закуски!Овој производ е наменет само за наизменично или дополнително хранење. Производот Се Одликува со природно вкусно уживање за кучиња. Природни состојки. Пченица, пченка и соја слободен!. Содржи вистинско пилешко. Препораки за хранење : Произведени За Исклучиво Миленичиња, Ад., P. O. Кутија 245031, Милвоки, WI, 53224-9531.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата