.

.

Тревко Ен Стоукс Ориентал Змеј Руно Ќебе

Тревко Ен Стоукс Ориентал Змеј Руно Ќебе

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Изработени за удобност! Дизајнирано имајќи го предвид вистинскиот вентилатор, нашето ќебе со средна тежина одобрено од гушкање беше направено за сеча бескрајни часови гушкање. Фабрикувано од 100% полиестерско руно, ова ќебе со дезен ќе ве одржува пријатно од сесијата за стриминг во сабота навечер до оние мрзливи неделни попладневни часови. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен што ги прави идеални за суперфан обоен во волна. Родендени, Божиќ, Денот На Таткото, Денот На Мајката, Ханука, Денот На Вљубените без оглед на специјалната пригода, воодушевете ги оние тешко купени пријатели и членови на семејството со совршен подарок! Машинско перење ладно и суво ниско. РУНО ЌЕБЕ-100% полиестер руно ќебе. Се одликува со тежина на ткаенина од 300 гсм. Печатени само еднострани. РАЧНО ПЕЧАТЕНИ ВО САД - сите наши производи се печатени рачно во САД со помош на процес на сублимација на боја што создава мали несовршености над шевовите и/или наборите кои се единствени за и дел од секоја ставка. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН - секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран тим за графичка уметност во куќата, кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРАНО-Ако не сте задоволни со нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш. ГРИЖА - нашите производи се перат во машина. Падне сува ниска. Да не зборуваме, нашите производи се совршен подарок за одмор, подарок за роденден или само почестете се!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата