.

.

Трговска марка ликовна уметност Четири девојки во Мауи Канвас уметност од Манор Шадијан, рамка од дрво

Трговска марка ликовна уметност Четири девојки во Мауи Канвас уметност од Манор Шадијан, рамка од дрво

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, ова подготвено да се обеси, созрешното рамковно уметничко дело има четири жени во една река. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата