.

.

Авамо Жени Два Костими За Капење Со Машки Шорцеви Танкини Комплети Костими За Капење Без Ракави Ручест Костим За Пливање Скромна Облека За Сурфање На Плажа Виолето

Авамо Жени Два Костими За Капење Со Машки Шорцеви Танкини Комплети Костими За Капење Без Ракави Ручест Костим За Пливање Скромна

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Танкини Костими За Капење, Женски Танкини Комплети, Дводелни Костими За Капење Тип На Шема : Цветен Принтбој : Жолта, Розова, Црна Цветна, Црвена, Виолетова, Морнарица Red, Црвено Вино, Црна Големина : С, М, Л, XL, 2 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер, Spandex Neckline : в Должина На Вратот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Одмори На Плажа, Забави Во Базен, Спортови На Вода, Пливање.Карактеристики : 1. Женските Костими за Капење се изработени од висококвалитетна ткаенина. Мека и удобна, добра дише и издржлива. Супериорен во материјалот и извонредноста во изработката ја прави кожата многу кул во топло време.2. Дводелниот комплет танкини е прекрасен за да го покажете вашиот и прави да изгледате потенок, што ја зголемува вашата доверба на плажа и ве прави попримамливи, шик и флертување3. Вградениот градник нуди доволно поддршка и совршено ги надополнува вашите гради . нуди поцврсто вклопување додека уживате во времето на плажа.4. Костимот за капење е погоден за одбојкарски спорт, кампување, плажа, пливање, трчање, на семејна забава во базен, летен одмор и други прилики.Содржина на пакетот : 1 х Женски Комплети Танкини (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Жени Две Парчиња Костими за Капење. Летна Плажа Танкини Костими За Капење. Дами Без Ракави Резервоарот Врвот Со Машки Шорцеви. Материјал-83% Полиестер 17% Спандекс. Ткаенината е Мека И Пријателска За Кожата, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Овој Цветен Модел За Печатење Костим За Капење Без Ракави Ви Дава Посебно Чувство На Доверба, Убавина. Долниот Дел на Бикини Со Висок Струк Со Контрола на Стомакот Може Подобро да Го Скрие Стомакот и Да Направи да Изгледате Потенок. Носејќи Го овој костим за Капење без Жица, Ќе се Чувствувате Удобно.Дизајнот Со Висок Струк и Цветен Принт Го Засилува Костимот за Капење, За Да Биде Пошармантен, Одличен и Шик. Повод-Двете Парчиња Костими За Капење Се Погодни За Забава На Плажа, Забава Во Базен, Спа Центар, Солариум, Одмор, Игри на Плажа, Летен Одмор, Крајбрежје, Сурфање, Топла Пролет, Лебдење. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата