.

.

Маѓепсници Обликот Умира-виктори

Маѓепсници Обликот Умира-виктори

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

краток опис не е достапен Маѓепсници-Обликот Умира. Обликот може да се користи во повеќето водечки машини за сечење и практично може да го направи сето тоа! Исечете форми, создадете прекрасни врежани парчиња или матрица преку матрицата за дополнително влијание. Овој пакет од 8х5-1/2 инчи содржи Викторијанска Азбука : дваесет и девет умира од различни форми и големини. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата