.

.

Stansport Can Openers - Laple - по картичка

Stansport Can Openers - Laple - по картичка

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Иако изгледа како отвор за отворање, ова отворање на Stansport 2 Piece 3-во-1 може да биде всушност умна мулти-алатка во маскирање! Покрај лименките за отворање, може да отвори шишиња или да служи како лажица. Изработено е од траен, кален челик, а лесен и мулти-употреба дизајн го прави совршен за дома, кампување или итна употреба. Може да се отвори, отворачот за шишиња и комбинацијата на лажици. Направено од траен кален челик. Повеќекратни намени за погодност. 2 по пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата