.

.

Голови на бонбони на & М.

Голови на бонбони на & М.

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Рок оваа маица во која се наоѓа крајниот состав, екипажот на М & М. Со своето удобно вклопување и меко чувство на рака, оваа маица на М & М ќе биде во постојана ротација во вашата гардероба. Официјално лиценцирана графичка маица М & М. Ребрест екипаж. Екранот на М & М печатен графички. 90% памук, 10% полиестер. Машина за перење. © М & М, сите права се задржани.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата