.

.

Без граници со кратки ракави Ringer Редовно пакување со маици

Без граници со кратки ракави Ringer Редовно пакување со маици

DEN 271.68

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа цврста маица од без граници е совршена кога сакате нешто удобно и ладно. Tee со кратки ракави има издолжен изглед со отворен џеб за градите за погодност. Спарете го со омилените фармерки или шорцеви-сигурно да станете омилени. Нема граници за кратки ракави за мажи и големи машки издолжени мета, до големина 3xl приближно. Мерења на модели : Висина : 6'1, половината : 30-1/2, Градите : 37, рамената : 45. Моделот носи големина М. Кратки ракави. Детали за контрастно печатење; издолжено тело. Отворен џеб на градите. Одличен подарок за Денот на таткото или која било посебна пригода. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Издолжена маица за мажи од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата