.

.

Лесна улица обожава ултра флексибилна удобност мазги

Лесна улица обожава ултра флексибилна удобност мазги

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајнот на трендот на тренд ќе го направи обожавањето од лесна улица мора да има мазга! Супер флексибилната и лесна спортска надворешна плоча може да се движи во секоја насока. Бидете подготвени да го облечете овој стил удобно, натоварен со карактеристики што вклучуваат истегнување за вклопување и влошка која е подобрена со ултра лесен лесно движење со лесно улично подножје за да ве одржува удобно. Ултра флексибилна спортска надворешна плоча за максимална удобност. Детали за парфери. Истегнете за вклопување и удобност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата