.

.

Ekena Millwork 3 8 OD 1 4 ID 5 8 W 3 4 P Традиционален комплет за прстен за тавани

Ekena Millwork 3 8 OD 1 4 ID 5 8 W 3 4 P Традиционален комплет за прстен за тавани

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Прстените на таваните се лесни за инсталирање и веднаш ги надградуваат светлосните тела и медалјони на таванот. Таванските прстени се исто така мулти-употреба на производ за мелница што може да се користи за создавање акцент на таванот, рамка за слика или огледало на акцент. Инсталирање со едноставно лепило и нокти, лесниот производ ќе ги истакне фокусните точки како лустери и вентилатори на таванот. Тие се фабрички подготвени и подготвени за боја или фиксна завршница. Акцент на вашиот дом денес, со прекрасен и сложено тавански прстен. Продадени како 4 дела за да формираат целосен круг. Производот треба да биде исечен и вграден заедно за време на инсталацијата за да формира круг. Нагласете ги вашите тавани со прекрасни прстени со тавани. Совршен додаток на медалјони на таванот. Фабриката подготвена и подготвена за боја или фиксна завршница. Може да се сечат, дупчат, залепат или зашрабат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата