.

.

Време и време женски клуч за капење на такини за капење на врвот

Време и време женски клуч за капење на такини за капење на врвот

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Нова година, нова облека за капење. Времето и врвот на Tru's Tankini е освежено со романтичен висок врат и клуч. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. меки отстранливи чаши. Затворање на затворачот на вратот. Висок врат со пресек на клучот; разгалени страни. 85% полиестер/15% спандекс; Поставена : 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Врвот за капење на клучот Танкини за жени од време и Тру.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата