.

.

Naturalizer Blume Slingbacks

Naturalizer Blume Slingbacks

DEN 591.84

Количината на стоката
Това е достапна

Нон-стоп стил. За сите ваши зафатени денови. Сандал за истегнување викенд од душа. Кожа или синтетички горниот дел . Тркалезна пети . Еластични вампирски ленти . Затворање на задниот патент . Ол-Тру удобност : Мека постава за пена, поддршка од лак со мемориска пена, антимикробна облога на чорапи, лесна и флексибилна надворешна плоча со влечење . 3,2 см пета .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата