.

.

Рабија-ФИЛМСКИ ПОСТЕР

Рабија-ФИЛМСКИ ПОСТЕР

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Рабија Велика Британија Стил А (2007) Еднострани, Декоративни Ѕид Постер печатење. Големината на хартијата е приближно 11 х 17 Инчи - 28см х 44см . Состојбата на оваа ставка е сосема нова - состојба на нане. Нема дупки или лента и никогаш не била обесена или прикажана. Големината на хартијата можеби не е точна затоа препорачуваме да чекате додека не го добиете постерот за да купите рамка. Оваа квалитетна репродукција прави одличен подарок и е совршена за врамување.АКТЕРСКА ЕКИПА : Мишел Константин,Александра Стјуарт,Роџер Блин,Едвин Моати,Алберт Дагнант,Жан Франвал, О?д?Рик Ламбре,Даниел Мусман,Кристијан Барбиер; ВО РЕЖИЈА на : Хозе Џовани; РАБИЈА-ПОСТЕР (Велика Британија Стил А) (11 "х 17") (2007). Тип На Постер : Репродукција Печатење. Фото : Боите може да се разликуваат од вистинската ставка во зависност од поставките на вашиот монитор. Сите несовршености што може да ги видите на сликата на предметот, исто така, ќе бидат во постерот. Валани / Преклопени : Валани. Еднострано / Двострано : Сите постери се еднострани, освен ако јасно не наведува дека е двострано. Обработка на нарачки : сите завршени набавки може да траат до 2 до 5 Работни Дена за обработка пред испораката. Спакувани со бродови за нега во цврст армиран материјал за пакување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата