.

.

Боја Бунтовник Коса Шминка-Чукам ем Русокоса Од Редкен За Унисе-0. Оз Боја На Коса

Боја Бунтовник Коса Шминка-Чукам ем Русокоса Од Редкен За Унисе-0. Оз Боја На Коса

DEN 266.88

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа неверојатна боја на коса која лесно се нанесува и дава совршен сјај секој пат. Ја штити живоста и ја поправа површината на влакната. Продолжува лесно и брзо се суши.Оваа неверојатна боја на коса која лесно се нанесува и дава совршен сјај секој пат. Ја штити живоста и ја поправа површината на влакната. Продолжува лесно и брзо се суши.Пол-Унисекстип-Боја На Коса-0,67 мл шминката за коса се нанесува лесно, брзо се суши за да ви даде боја без трансфер што нема да ја извалка вашата облека. Тоа ви дава интензивна боја на коса без обврска. Тип : Полу-Постојан. Боја : Црна. Не можеме да прифатиме враќање на овој производ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата