.

.

Ступел Монстера Лист Гранчиња Тегла Ботанички & Цветни Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

Ступел Монстера Лист Гранчиња Тегла Ботанички & Цветни Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

DEN 255.52

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Димензии : 16 х 1,5 х 20 Инчи. Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 16 х 1,5 х 20 Големи : 20 х 1,5 х 30 Х-Големи : 30 х 1,5 х 40 Преголеми : 36 х 1,5 х 48. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметничкото Дело Се Однесува На : Растение, Растение Во Саксии, Вазна, Ботаничка, Монстера, Тропска Жардиниера. Дизајн Од Куќата Фенвеј.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата