.

.

Женско Лето Ново Копче За Печатење Со Точки Неправилна Кола Фустан Со Кратки ракави

Женско Лето Ново Копче За Печатење Со Точки Неправилна Кола Фустан Со Кратки ракави

DEN 927.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава со доби ветровито од Џојбај пазар. Женско Лето Ново Копче За Печатење Со Точки Неправилен Фустан Со Кратки ракави На кола ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете порака до нас специфики На Предметот : Сезона : Летен Пол : Женски Материјал : Тип На Памучна Шема : Должина На Печатен Ракав : Кратка Јака : Неправилна Дебелина На Јаката : Стандардни Карактеристики : + Материјал 95 полиестер 5 спандекс. Мек материјал, лесен и удобен, многу погоден за претстојното лето! Супер мек, удобен, дише, не проѕирен, обезбедување на квалитет ..симпатичниот летен мини фустан е секојдневен стил и не се вклопува цврсто. Модерни и уникатни дами мини фустани. ●Стил●симпатичниот летен мини фустан е секојдневен стил и не се вклопува цврсто. Овој фустан е точен по големина, наборите и наборите се слоевит дизајн, многу е лесно да се премине од деловни во секојдневни прилики и кога треба брзо да се точни. €Уникатен Дизајн€ Модерен и уникатен дами мини здолниште. Слоевит лабав фустан на половината, Неправилна Јака, женски плисиран фустан, елегантен стил на здолниште, едноставен и модерен, супер симпатичен, лесен за облекување и соблекување, а должината на мини фустанот не е повеќе од коленото. €Натпревар}овој фустан со цветен принт може да се носи со сандали, влечки за плажа или очила за сонце со високи потпетици. ①Прилики, висококвалитетен женски фустан, погоден за летен одмор, плажа за одмор, забава, работа, ноќно излегување, секојдневно носење, одмор, свадбена забава, дом, салон. Совршен за лето, пролет, aut и зима! Овој летен мини фустан е освежувачка промена - домашен или домашен стил. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Фустан ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Биста НА ЕУ Должина На Рамениот Ракав С 6 10 36 98см/38,58" 38см/14,96" 16,5 см/6,50" 123см/48,43" Големина : с сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 биста : 98см/38,58" рамо : 38см/14,96" ракав : 16,5 см/6,50" должина : 123см/48,43" Достапно Од залиха, брза испорака. Овој фустан има шик привлечност и е погоден за секоја пригода. Ве молиме погледнете ја табелата со големини за купување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата