.

.

Да4сите Луксузно Трицепсно Јаже + Директно Ротирачка Лента Кабел Прилог Комбо

Да4сите Луксузно Трицепсно Јаже + Директно Ротирачка Лента Кабел Прилог Комбо

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ние им ја носиме најдобрата вредност на клиентите!. НАПРАВЕТЕ ПОТЕГ ЗА ДА ЈА ОСПОРИТЕ ВАШАТА РУТИНА ЗА ВЕЖБАЊЕ. Сакате да изградите цврст грб, силни раменици и раце?. Да4се горди што лансираше нова револуционерна опрема За Фитнес трицепс јаже. ПРИДОБИВКИ : Целни влакна длабоко во трицепсот. Нагласете го надворешниот дел од трицепсниот мускул. Стави поголем акцент на долгата глава. Зајакнете ги трите мускули на грбот на надлактиците. Работете ги рамената, стомачните мускули и горниот дел од грбот. ВЕЖБИ : Тренингот На целото тело повлекува падови, притиска падови, кадрици, притиснати, мито, свиткани над ред, мртво кревање со една нога, кревање раменици, хеликоптери, туркање, влечење, свиткување на коленото или продолжување на колкот. МУСКУЛИТЕ РАБОТЕА : Фокусирајте се На Латисимус Дорис, Големи И Мали Дрвја, Делтоидни, Ромбоиди, Бицепс, Големи Пекторалис и мускули На Трицепс. Ако нашиот производ не ги задоволува вашите потреби, нашата услуга за клиенти е бесплатна за да го реши вашиот проблем одеднаш. Кликнете за да ја имате најдобрата зделка сега! 27 " ТРИЦЕПС ЈАЖЕ : јажето со најлон плетенка со тежок хромиран додаток може да се закачи на секој универзален систем за вежбање за повеќе тренинзи. Големите гумени блокови на крајот од јажето помагаат да се спречи лизгање и да се зголеми ефикасноста при употреба. 18" х 1 " (Lx DIA) ПРАВА ЛЕНТА : Наменета За сите кабелски системи, Да4сите челични прави шипки овозможуваат неограничено движење за домашни спортски сали, спортски сали и клубови за обука. Свитканите рачки обезбедуваат силен, цврст стисок додека хромираната завршница спречува корозија и ' рѓа. ГУМЕНИ КРАЕВИ ЗА ДА ИЗБЕГНЕТЕ ЛИЗГАЊЕ : Нашето Јаже за Повлекување На Трицепсот е дизајнирано со големи гумени блокови на крајот од јажето за да ја зголеми ефикасноста при употреба и да спречи лизгање или лизгање додека вежбате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата