.

.

Кавио Мали Деца Шарени Џерси Екипажот Вратот Краток Ракав Мета

Кавио Мали Деца Шарени Џерси Екипажот Вратот Краток Ракав Мета

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ Ставајќи пресврт на традиционалната маичка, овој врат на екипажот има наутички ленти насекаде за спортски изглед. Изработен од памучен/поли проегирен дрес, нуди крајна мекост и удобност за секојдневно носење.ОДДЕЛ ЗА ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Датум На Унисекс-дете Прв Достапен : 25 февруари 2015 Година Производител : Опис На ПРОИЗВОДОТ Кавио Ставајќи пресврт на традиционалната маичка, овој врат на екипажот има наутички ленти насекаде за спортски изглед. Изработен од памучен/поли проегирен дрес, нуди крајна мекост и удобност за секојдневно носење. Чиста маичка 40/1, 65% памук/35% полиестер. Мали Деца Шарени Дрес Екипажот Вратот Краток Ракав Мета. Чиста маичка 3.2 мл/квадратни двор. Машина за перење ладна вода Без белило Падне сува ниска.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата