.

.

Цевка За Пумпање Масло Систем За Сопирање На Автомобил Конектор За Течност Исцедено Масло Алатка За Брза Размена Размена На Масло За Сопирање

Цевка За Пумпање Масло Систем За Сопирање На Автомобил Конектор За Течност Исцедено Масло Алатка За Брза Размена Размена На

DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

боја : Блуматеријал : содржина на пластичен пакет : 10 x Конектор За Менувач На Масло За Сопирачкисамо горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Сосема нов и квалитетен. Број На Модел : Конектор За Менувач На Масло За Сопирачките.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата