.

.

Фарма Дрво Рамка-Заедно

Фарма Дрво Рамка-Заедно

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Прекрасна рамка од длабоко дрво во стилот на Фарма. Надворешната рамка е завршена во издржано светло дрво во боја на палета што е совршено комплиментирано со внатрешна подлога од бело дрво што е лесно издржана и го има ЗБОРОТ заедно отпечатен со црно писмо. Рамката е длабока 1,4 инчи за да може да стои самостојно без потреба од штафелај. Лесно може да се закачи на ѕид користејќи ја закачалката за заби со прицврстена пила. Доаѓа поединечно во кутија и со стакло за да ја заштитите вашата фотографија. Прекрасна рамка од длабоко дрво во стилот на фарма. Изградба на цврсто дрво, издржана завршница. Доаѓа со стакло за да ја заштити вашата фотографија. Секоја рамка е рачно издржана што го прави секое парче уникатно. Може да седи на врвот на масата без потреба од штафелај, или висат на ѕид со приложената закачалка за заби.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата