.

.

Сендкилмен Печатени Кратки Ракави V-Вратот Блузи Работен Џеб Блуза

Сендкилмен Печатени Кратки Ракави V-Вратот Блузи Работен Џеб Блуза

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : S Биста : 112cm/44.09" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 24cm/9.45" Должина : 73cm/28.74"Големина : M Биста : 118cm/46.46" Рамо : 49cm/19.29" Ракав : 25cm/9.84" Должина : 74cm/29.13"Големина : L Биста : 124см/48.82" рамо : 51см/20.08" ракав : 26см/10.24" должина : 75см/29.53"големина : xl Биста : 130см/51.18" рамо : 53см/20.87" ракав : 27см/10.63" должина : 76см/29.92"големина : xxl биста : 136см/53,54" рамо : 55см/21,65" ракав : 28см/11,02" должина : 77см/30,31"големина : хххл Биста : 142см/55,91" рамо : 57см/22,44" ракав : 29см/11,42" должина : 78см/30,71"големина : Ххххл биста : 148см/58.27' рамо : 59см/23.23" ракав : 30см/11.81" должина : 79см/31.10"големина : хххххл биста : 154см/60.63" рамо : 61см/24.02" Ракав : 31см/12.20" должина : 80см/31.50"2.Одлично за секојдневна, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допадне1.Модниот дизајн ве прави попривлечни должина на ракавот : јака со кратки ракави : v-ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Тип на шема : материјал за печатење : полиестер пакет вклучува : 1 компјутер топстил : мода, табела за обична големина : ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење-ви благодариме за разбирањето ! (1 инч = 2,54 см)Внимание плз : Ако вашето тело е предлагаме да изберете поголема големина, благодарам и посакувам убав ден !3.It изработен е од висококвалитетни материјали,чувство на мека рака, доволно издржлив,нема никаква штета на вашиот скингендер : женски карактеристики : направен е од навистина добар производ, прилично е силен материјал и удобен е за носење. Ултра мек, дише и апсорбира пот, лесен и дише, нема да се намали или избледи, ќе ја исфрли влагата, ќе ве одржува ладни и опуштени цело време. Овие стилски кошули со кратки ракави можат лесно да се совпаднат со панталони за облекување, фармерки и чино.Оваа кошула доаѓа во различни бои кои можете да ги спарите со многу тексас или секојдневни панталони за вашиот секојдневен изглед. Машките модни кошули се совршени за сите прилики, како што се деловна работа, секојдневен живот, секојдневни излегувања, забави, одмори, плажа и летни активности итн. Кошулите се совршени за сите сезони, особено во летните и пролетните денови. Тоа е добар подарок за вашиот пријател, момче пријател и татко.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата