.

.

Гаранималс Бебе девојки печати хеланки, големини 0 3months-24months

Гаранималс Бебе девојки печати хеланки, големини 0 3months-24months

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Таа никогаш не може да има премногу хеланки. Изградете ја нејзината гардероба со леснотија почнувајќи со овој пар печатени хеланки од гаранимали кои содржат симпатична трим на грбот на задниот дел. Со лесен стил на влечење, овие удобни, памучни мешавини од хеланки со нејзините омилени Tees и врвови на Garanimals за целосен изглед што е подготвен за игра. Само на. Материјал : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : отпечатоци од контраст; Руфл трим на задната страна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата