.

.

ВРЕМЕ И ТРУ женски вафл пулвер врвот со долги ракави, големини XS-3XL

ВРЕМЕ И ТРУ женски вафл пулвер врвот со долги ракави, големини XS-3XL

DEN 431.84

Количината на стоката
Това е достапна

За оние јасни, студени денови што ве натераат да сакате да се навикнете со добра книга и малку чај - секогаш има време и Tru Waffle Plet Pullover Top. Време е да се лизнете во лесна удобност и пријатни вибрации во текстура со вафли плетени со суровини на работ - совршена надградба на вашата сигурна колекција на вратот на екипажот. Спарете го овој плетен врв на вафли со омилените фармерки и чизми за глуждот за удобен, повлечен изглед. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено вафли; Семиња на суровини на предниот дел; странични парчиња. Kessи женски вафли екипаж на екипажот од време и вистинито.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата