.

.

Сет на палети за мириси на северни светла, лаванда и мед

Сет на палети за мириси на северни светла, лаванда и мед

DEN 406.40

Количината на стоката
Това е достапна

2 мл. Гласана свеќа мирисана со лаванда нанесена мед и кршен камилица измешана со смирувачка пурпурна врба кора и бели лисја од чај - времето на горење е 15 часа северни светла за мириси палета на мириси гласачки сет (сет од 6), лаванда и мед.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата