.

.

Бебе Фанатик Официјално Лиценциран Унисе Бебе Бибс-НЦАА Орегон Патки

Бебе Фанатик Официјално Лиценциран Унисе Бебе Бибс-НЦАА Орегон Патки

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Барате начин да го одржите вашиот мал вентилатор чист во текот на денот на играта? Не гледам подалеку од нашите официјално лиценцирани NCAA Орегон Патки Бебе Фанатик Бибс 2 пакет! Овие унисекс, доенчиња, лигавчиња имаат 100% памучен фронт со везено лого на тимот и полиестерски грб за да спречат излевање да стигне до облеката на вашето дете. Затворањето на куката и јамката овозможува лесна употреба и исклучување, а лигавчињата се перат во машина со ладна вода и сакаат бои. Плус, тие се една големина што најмногу одговара, така што ќе растат со вашето дете. Направете го денот на играта малку полесен-и многу почист - со нашите Орегон Патки Нцаа Бебе Фанатик Бибс! Поддршка на вашиот омилен тим-Со Бебе фанатик официјално лиценциран NCAA Орегон патки бибс! Предниот дел на лигавчето е изработен од 100% памук и има везено лого на тимот. Задниот дел е направен од полиестер за да спречи излевање да стигне до облеката на вашиот мал обожавател. Лесно вклучување и исклучување - затворањето на куката и јамката овозможува безбедно и лесно вклучување и исклучување. Овие Орегон Патки Лигавчиња се машина перат. Две лигавчиња по пакување - добијте дополнителна покриеност за вашето малечко со нашето унисекс, новороденче, 2 лигавче. Покажете го вашиот тимски дух со светли, живописни бои што ќе се истакнат на следниот натпревар. Несреќи се случуваат, но со нашите издржливи лигавчиња, ќе бидете подготвени. Затворањето на куката и јамката овозможува лесно вклучување и исклучување. Ремек-дела стои зад нашите производи и гарантира вашето задоволство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата