.

.

Лукс® Женски Флора Тера Тревни Сандали

Лукс® Женски Флора Тера Тревни Сандали

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Вратете се на најважните работи Со Женските Сандали Од Тера трева мук ЛУКС®. Оваа облека-насекаде лизгачка сандала ја лулка вашата нога во крајна удобност благодарение на креветот за стапала завиткан во плута и влошката од пена. Двојна лента со прилагодливи токи обезбедува сигурно, поддржано вклопување за секоја летна активност. Избришете со влажна крпа. Не избелувајте. Легнете рамно за да се исуши. Увезени. - 100% Полиуретански Горен Дел. - 100% Полиестерски Горен Дел. - Влошка Од Пена. - Ева Соле. - Повеќе Опции За Боја. - Американски Женски Цели Големини 6-87 Плете Цвет Апликации. Обликувана подножје. Меморија Пена Влошка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата