.

.

Фармерки на Софија од страна

Фармерки на Софија од страна

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Подгответе се - овој возвратен резервоар што излегува нагоре, се врати, сега во плетена плетена текстура од фармерките на Софија. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : ¿estás lista? El Estilo de Blusa con Ecote Halter Está de Vuelta, Ahora con una Textura de Tejido de Punto Acanalado de Sofia фармерки. Ексклузивен en. Моделот е 5-8-1/2 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’8-1/2” Y Viste Una Talla Pequeña „S“. Лесна/Лигеро. Halter вратот/Escote Halter. Манга без ракави/грев. Ребрестиот плетено тело; Цврста боја/Tejido de Punto Acanalado; Боја солидо. 70% рајон; 30% најлон/70% рајан; 30% Nailon. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Topенски резервоар за вратот на вратот од фармерки од Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата