.

.

Апстрактни Сини Диви Цвеќиња Врамени Сликарство Платно Уметност Печатење

Апстрактни Сини Диви Цвеќиња Врамени Сликарство Платно Уметност Печатење

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа извонредна Сина Апстрактна Уметност Со Платно Во Рамка на Диви Цвеќиња носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секој од нашите ликовни отпечатоци од платно гикли е отпечатен со мастило со супериорен квалитет, отпорно на бледнее бои. Нашите ликовни отпечатоци од платно гикли се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја уметничка површина е цврсто испружена преку дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани во галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената платнена уметност конечно е инсталирана во дрвена пловечка рамка. Кога ќе ја добиете Вашата Платнена Уметност, комплетот за виси е вклучен, па затоа е подготвен веднаш да висат на ѕидот. Овој отпечаток од платно гикли е завиткан во галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинско чувство за уметничка галерија. Памучно платно со врвен квалитет. Пристигнува подготвен да висат на ѕидот. Карактеристики : Стил : Модерен И Современ. Предмет : Цветни, Апстрактни. Боја : Сина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата