.

.

Секако Се Вклопуваат Скролувајте Кафеав Стол Лизгање

Секако Се Вклопуваат Скролувајте Кафеав Стол Лизгање

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Сигурниот Лизгач За Лизгање На Кафеавиот Стол Е дизајниран да даде елегантна изјава во вашиот дом. Неговата грациозна шема на лисја цвета од подлабоко затегната позадина за да даде смела, привлечна изјава. Оваа пространа покривка за истегнување има богати бои и суптилен сјај. Исто така, има прекрасни широки врски и обвиткано здолниште за дополнителна привлечност. Овој уникатен капак за лизгање може да му даде на вашиот омилен тапациран стол инстант надградба на стилот. Изработен е од мешавина од памук и полиестер за дополнителна мекост и издржливост. Овој капак за лизгање може да се координира со други парчиња како Што Е Сигурно Вклопување скролувајте кафеава троседна покривка (се продава одделно). Таа е обликувана со скроени раце и може да одговара на повеќето столици до 43" широк. Сигурното Вклопување Со Лизгање На Кафеавиот Стол ќе направи одличен додаток во дневната соба, семејната соба или друг омилен простор за живеење. Секако Се Вклопуваат Скролувајте Кафеав Стол Лизгање : Пространа истегнување на лизгање изработена од 60 проценти памук и 40 проценти полиестер. Машинско перење. Падне сува ниска . Скроени раце. Примарна боја : Кафеава. Може да се координира со други парчиња во колекцијата, Како Што Е Сигурно Вклопување скролувајте кафеава софа лизгање (се продава одделно). Може да направи тапациран стол повторно да изгледа ново. Одговара на повеќето столици широки до 43".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата